DrBarbara (by Quantum Sp.z o.o.)

DrBarbara.pl to aplikacja, która przy pierwszej współpracy z nami w sierpniu 2016 roku poprzez Crowdway.pl pozyskała od Inwestorów 214 609 zł.
W tamtym czasie użytkowników Dr Barbary było łącznie 24 791, a zaledwie po 10 miesiącach od pozyskania środków inwestorów na Crowdway.pl liczba użytkowników Dr Barbary wzrosła ponad 4-krotnie do poziomu 100 263 osób!

Spółka postawiła na rozwój R&D, czyli zawartości produktu i działania wewnątrz startup’u. Rozszerzyła swoje usługi i badania o nowe jednostki chorobowe. Projekt wspiera teraz większa ekipa specjalistów, partnerów naukowych i biznesowych. Spółka zatrudniła nowych pracowników, intensywnie szkoląc cały zespół i rozbudowując dział sprzedaży. Takie działania skutkowały podpisaniem umów i memorandów. Liczba użytkowników DrBarbara.pl znacząco wzrosła. Pojawili się także zagraniczni partnerzy, z którymi Spółka pracuje nad ekspansją na nowe, kluczowe rynki. Teraz dynamika pracy wchodzi na nowy poziom, dzięki współpracy z zagranicznymi podmiotami proces ten stał się dużo prostszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *