400 000 zł w kampanii FSE Holding SA!

FSE Holding SA jako pionier polskiego rynku motoryzacyjnego, wprowadza na rynek ofertę dostawczych pojazdów z napędem elektrycznym. Projekt komercjalizacji polskiego elektrycznego pojazdu dostawczego koncentruje się na stworzeniu trzech pojazdów dostawczych (małych, średnich, dużych) w kategorii do 3,5 tony. Kampania, do której końca pozostały 23 dni, odnotowała dotychczas zakup akcji na łączną kwotę ponad 400 000 zł!

Eksperci FSE przeanalizowali potrzeby i wymagania profesjonalnych kierowców oraz firm w dziedzinie lekkich samochodów dostawczych. Na ich podstawie wypracowali główne parametry swoich pojazdów:

Przestrzeń ładunkowa
E-mobilne rozwiązania stosowane w pojazdach o powierzchni ładunkowej od 1 do 15 m3 to wyjątkowa oferta na rynku europejskim.

Ładowność
Pojazdy FSE są przeznaczone do załadunku i transportu od małych przedmiotów, takich jak przesyłki kurierskie, części zamienne, narzędzia, żywność, do dużych paczek, towarów paletowych oraz ciężkich narzędzi i maszyn.

Bezpieczeństwo
Platformy pojazdów FSE spełniają najwyższe standardy UE dla kategorii pojazdów N1 (o maksymalnej masie do 3,5 t).

Wygoda i design
Platformy e-mobile zostały stworzone zgodnie z najwyższymi standardami i najnowszymi trendami w projektowaniu nowych systemów multimedialnych i nawigacyjnych.

Niski koszt eksploatacji pojazdu
W pełni elektryczne pojazdy FSE gwarantują niskie zużycie energii oraz obniżają koszty konserwacji i napraw. Koncepcja drugiego życia akumulatora wpływa na wysokie wartości rezydualne pojazdu.

W ciągu najbliższych miesięcy FSE sfinalizuje rozwój trzech różnych rozwiązań bazowych dla lekkich samochodów dostawczych:

Zobacz, co o pojazdach z napędem elektrycznym w wywiadzie prowadzonym przez Joannę Zientarską mówi Łukasz Żurek, Prezes SIXT Polska, największej marki wypożyczalni samochodów w Polsce na temat:

Spółka poprzez akcję crowdfundingową zaprasza do współpracy inwestorów. FSE Holding SA pozyskało na swoją zieloną inicjatywę już 223 inwestorów, którzy wpłacili łącznie ponad 407 897 zł. Środki przeznaczone zostaną na dalszy rozwój spółki.