Akardo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Akardo”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Akardo – dołącz do wspólników e-commerce z czysto rzemieślniczym obuwiem. Postaw na szybki wzrost i wsparcie lokalnych produktów obuwniczych!

Zlokalizowane w samym centrum szewskiego zagłębia Akardo, oferuje w swoim sklepie internetowym ręcznie tworzone buty polskiej produkcji. Do tej pory spółka obsłużyła zamówienia na łączną kwotę ponad 10 000 000 zł a współpracujący z nią szewcy, wyprodukowali ponad 60 000 par butów.

Zapisz się do alertu inwestora,

aby otrzymywać informacje o kampanii oraz emisji

Akardo prowadzi aktualnie sprzedaż damskiego i męskiego obuwia czysto rzemieślniczego. Jest to ręcznie wykonywane skórzane obuwie wysokiej jakości. W ofercie spółki dostępnych jest ponad 500 modeli a w listopadzie ubiegłego roku, padł nowy rekord ilości zamówień dokonanych jednego dnia, który wyniósł 600 par! Akardo stawia również na doskonałą obsługę klienta, budowanie relacji i utrzymywanie bliskiego kontaktu z konsumentami. Wielu z nich to klienci powracający.

Możesz być częścią tego biznesu

Alert Inwestora

 

O AKARDO

Założyciel spółki wychował się w rodzinie z szewskimi tradycjami. Miał okazję obserwować rynek obuwniczy od najmłodszych lat. Postanowił połączyć miłość do butów z pasją sprzedaży internetowej. Podjął współpracę z mistrzami branży obuwniczej, aby w dobie masowej produkcji, wspólnie dokonać renesansu małych zakładów szewskich i rzemieślnictwa.

Prawdziwe rzemiosło, pasja i innowacja