Bizroast

Bizroast by Crowdway

GRILLUJEMY SPÓŁKI!

W nowym programie na żywo!

Dołącz do wyjątkowej społeczności zaangażowanych inwestorów i oceniaj atrakcyjność projektów pod kątem emisji crowdfundingowej. Decyduj, która ze spółek może wkrótce pojawić się z kampanią na Crowdway.pl.

Twój głos jest dla nas najważniejszy!

Udostępnij wydarzenie:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Save the date!

Odpalamy
ruszt:

08.06.2021,
18:00-19:30

Transmisja na żywo! Limit 500 miejsc. Nie zwlekaj!

Zapisz się na wydarzenie i zdecyduj kogo chcesz roastować. Możesz zadać pytanie już dziś.

Agenda:

30 min!

Wprowadzenie

5 minut

Pitch spółki

10 minut

Pytania ekspertów

5 minut

Pytania z sali, w tym Twoje

10 minut

#Bizroast

Miej realny wpływ!

W nowej, szybkiej formule, w zaledwie pół godziny poznasz najważniejsze informacje o planach spółek, usłyszysz pytania od ekspertów branżowych i będziesz mógł zadać własne.

Będziesz zaangażowany w ocenę projektu od początku do końca:

przed wydarzeniem otrzymasz wgląd w pitchdeck spółki

będziesz mógł zadać pytanie przed i w trakcie spotkania

po wydarzeniu będziesz mógł ocenić spółkę w ankiecie

Twoja opinia ma największe znaczenie!

#Bizroast

Poznaj spółki

Eko-Giełda sp. z o.o. (18:00-18:30)

Biopaliwo dla Twojego ciała, ducha i… portfela.

Dąb jest symbolem siły, zdrowia i długowieczności. Kawa z żołędzi to tradycyjny polski napój, który uwielbiał m.in. Fryderyk Chopin. EKO-GIEŁDA od 4 lat sprzedaje ekologiczne kawy, porcelanę i zestawy upominkowe VIP pod chopinowską marką.

Po głębokiej analizie rynku firma zdecydowała się rozwijać potencjał, jaki tkwi w owocach dębu. W ramach prac B+R w Zakładzie Nowoczesnych Technik Materiałowych na Wydziale Chemii Politechniki Wrocławskiej stworzyła ekstrakt, a na jego bazie oryginalne, napoje funkcjonalne bio energy for slimming. Wpisują się one idealnie w aktualne trendy prozdrowotne i odpowiadają na zapotrzebowanie szerokich grup konsumentów w Polsce i na świecie.

Teraz spółka wchodzi z nimi na rynek. Tylko w Polsce jest już on wart ponad 18 mld zł.
Pomóż wykorzystać dobrą energię tego projektu!

Wystąpią:

Marta Kak

Absolwentka Filologii Słoweńskiej na Uniwersytecie Śląskim. Przez 12 lat pracowała w firmach farmaceutycznych jako przedstawiciel medyczny.

Wiedzę i doświadczenie zdobywała także podczas prowadzenia naukowej księgarni obcojęzycznej. Obecnie pracuje jako ekspert w wydawnictwie medycznym. Jest odpowiedzialna za kontakty ze środowiskiem naukowym uczelni medycznych w całej Polsce. Interesuje się zdrowym stylem życia, uwielbia naturę, książki i szeroko rozumianą sztukę – także użytkową.

Wojciech Głuch

Studiował politologię i filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwent Francuskiego Instytutu Zarządzania. Podyplomowe studia edytorstwa i

dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobywał doświadczenie oraz liczne nagrody w 10-letniej pracy dziennikarskiej. Założył i prowadził przez blisko 20 lat Wydawnictwo EUROPA. Wydawca ponad 300 książek w nakładzie kilku milionów egzemplarzy. W ostatnich latach związany z nowymi mediami. Zakładał pionierski portal nauki on-line, tworzył edukacyjne aplikacje mobilne. Pasjonuje się poszerzaniem związków człowieka z naturą przy zastosowaniu nowych technologii. W 2015 roku założył spółkę EKO-GIEŁDA, która rozwija i wprowadza na rynek wysokiej jakości produkty prozdrowotne.

Naatu Operator sp. z o.o. (19:00-19:30)

Sen Elona Muska spełnia się w Polsce

Założyciele Naatu Operator sp. z o.o. wnieśli aportem do firmy ponad 6 lat doświadczeń nad tworzeniem systemów zarządzania energią i budowania bateryjnych, domowych magazynów energii.

Idąc śladem firm Tesla i Sonnen, Naatu oferuje kompletne, autorskie rozwiązanie technologiczne i usługowe. Produkty spółki powstają w Polsce we współpracy ze światowymi liderami technologii bateryjnych (BMZ Group) i Internetu Rzeczy (Sigfox, Ublox, Analog Devices). Celem spółki jest osiągniecie 15% udziału w polskim i 2% udziału w europejskim rynku inteligentnych rozwiązań do magazynowania energii elektrycznej. Chce osiągnąć przychody na poziomie 200 mln PLN w roku 2025 przy 20% EBIDTA.

Pomóż nam sprawdzić, czy Naatu ma szansę zostać polską Teslą!

Wystąpi:

Bartek Steczowicz

Ukończył studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej ze specjalizacją w zakresie zagadnień teleinformatycznych w energetyce oraz studia z zakresu marketingu w Kanadzie.

Ekspert w zakresie energetyki rozproszonej. 27 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach menadżerskich w firmach branży telekomunikacyjnej i energetycznej. Autor opracowań strategicznych dla firm: Hewlett-Packard, Polkomtel, Netia, Orlen i Orange.

Posiada wiedzę w zakresie dynamicznie rozwijającego się na świecie rynku usług ESCO, a zwłaszcza Inteligentnych Miast (ang. Smart City), Inteligentnych Sieci Energetycznych (ang. Smart Grid), Lokalnych Sieci Energetycznych (ang. MicroGrids) Internetu Rzeczy (ang. Internet of Things), zagadnień Elektrowni Wirtualnych (ang. Virtual Power Plant), magazynowania energii (ang. Energy Storage) i zaawansowanej obróbki ogromnych zbiorów danych (ang. Big Data, Artificial Intelligence, Machine Learning).

Założyciel i udziałowiec spółki XOR Internet, który stworzyła polską wyszukiwarkę internetową Netsprint.

Prezes Zarządu i Udziałowiec spółek Naatu Energy sp. z o.o., Naatu Operator sp. z o.o. i Naatu Operator S.A. w organizacji oraz Teraz Energia sp. z o.o.  . Zbudował zgrany zespół ekspertów: inżynierów energetyków, elektroników, programistów, matematyków i ekonomistów.

Prowadzący

Michał Stanek

Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Od 1999 roku związany z rynkiem finansowym. Karierę rozpoczynał w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych, powszechnym towarzystwie emerytalnym oraz departamentach Private Banking i Wealth Management międzynarodowych banków komercyjnych.

Bogate doświadczenie biznesowe zdobył, pełniąc m. in. funkcję dyrektora Regionalnego w AXA TFI S.A., a także dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Sieci, a następnie dyrektora ds. Komunikacji Inwestycyjnej w AgioFunds TFI S.A.

Uznany trener i wykładowca, specjalizujący się w tematyce finansowej. Autor wielu publikacji w prasie branżowej.

Zapisz się!

Zapisz się na wydarzenie i zdecyduj kogo chcesz roastować. Możesz zadać pytanie już dziś.

Dokumenty

Prezentacja Eko-Giełda sp. z o.o.

Prezentacja Naatu Operator sp. z o.o.

Partnerzy