Dynamika-Stabilność-Innowacja, czyli co nowego w Crowdway

Do tej pory pisaliśmy na blogu przede wszystkim o start-upach. Tym razem chcemy opowiedzieć o zmianach, które właśnie przechodzi Crowdway. Pod koniec maja 2018 r. udziały w Crowd Ventures sp. z o.o. nabył Jakub Niestrój wraz z grupą inwestorów, skupionych wokół hubu inwestycyjnego THub sp. z o.o. s.k. Ruszamy pełną parą z nowymi liniami inwestycyjnymi, a na platformie niebawem pojawią się nowe kampanie.

„Udział Inwestorów i w rezultacie dotychczasowe sukcesy projektów na platformie Crowdway pokazują, że polskie środowisko jest gotowe na inwestycje czterocyfrowe w equity crowdfundingu. Chcemy zachęcić Państwa do zaangażowania w kolejne obiecujące projekty, w tym jeszcze bardziej przewidywalne pod względem zwrotu z inwestycji, niż ‘early- stage’. Mamy uzgodniony pipeline perspektywicznych podmiotów na kolejnych 6-12 miesięcy i jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania ich na platformie Crowdway. Z niecierpliwością czekamy na moment, gdy będziemy mogli ogłosić pierwszą ze spółek.”
dr Jakub Niestrój, prezes zarządu Crowd Ventures sp. z o.o.

POZNAJ NOWY CROWDWAY

Dynamika

Szybko rosnące, dojrzałe biznesy – działamy od zaraz!

Stabilność

Projekty stabilnego zwrotu (w tym condo i apartamenty) – ruszą w ciągu kilku miesięcy.

Innowacja

Projekty start-up, seed, spin-off – rozwój dotychczasowej oferty.

Nowe kampanie na platformie Crowdway
Będziemy koncentrować się na equity crowdfundingu, promując projekty o wysokim potencjale, w trzech liniach biznesowych. Najbliższa kampania w linii Dynamika rusza w ciągu najbliższych tygodni.

Rozwój zespołu
Współpracujemy z wybranymi partnerami i członkami dotychczasowego Zespołu Crowdway. Jednocześnie dołączą do nas nowi doradcy w zakresie rozwoju nowych linii biznesowych, tj. fast growing i nieruchomości.

„Dotychczasowe kampanie Crowdway pobiły rekordy wartości i szybkości zgromadzenia kapitału oraz kwot, na które opiewały średnie tickety. Jestem dumny z tych rezultatów, za które pragnę podziękować Inwestorom zaangażowanym na platformie, jako współautorom tych sukcesów. O przejęciu spółki Crowd Ventures rozmawialiśmy z kilkoma potencjalnymi nabywcami. Zaproponowany przez Jakuba kierunek uznałem za najbardziej obiecujący. Wierzę również, że spełni Państwa najwyższe oczekiwania dotyczące jakości projektów, dywersyfikacji produktowej, transparentności informacji przed i po zakupie, bezpieczeństwa inwestycyjnego i etycznego podejścia do biznesu.”
Bartosz Mazurek, prezes zarządu Szkoły Inwestowania SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *