Elektrombilność oczami ekspertów

Dziennika motoryzacyjna Joanna Zientarska przeprowadziła wywiady z ekspertami z różnych krajów świata, które skoncentrowane są wokół tematu elektromobilności i rynku samochodów z napędem elektrycznym. Specjaliści Ci zdradzają przewidywania dealerów samochodowych i oczekiwania inwestorów odnośnie rynku motoryzacyjnego. Z rozmów tych dowiesz się również, jakie są najmocniejsze strony spółki FSE Holding oraz jej produktów.

FSE Holding SA to pionier polskiego rynku motoryzacyjnego, który wprowadza na rynek ofertę dostawczych pojazdów z napędem elektrycznym. Trwa właśnie kampania crowdfundingowa spółki, do której dołączyło już 136 inwestorów na łączną kwotę 225 000 zł.

Obejrzyj wywiad Joanny Zientarskiej z inwestorem FSE Holding SA Krystianem Poloczkiem i dowiedz się, dlaczego wybrał właśnie tę inwestycję:

 

Obejrzyj wywiad Joanny Zientarskiej z Ralphem Meunzelem i dowiedz się, jak postrzega on działania FSE Holding SA na rynku europejskim:

 

Obejrzyj wywiad Joanny Zientarskiej z Juanem José de Vicente Caballero i sprawdź, czy polski rynek motoryzacyjny jest atrakcyjny dla hiszpańskich inwestorów:

Zobacz kampanię crowdfundingową FSE Holding SA tutaj: https://akcjafse.pl/