Bezpieczny partner SSL

+48 22 690 00 03 | Pn - Pt | 09:30 - 16:00

+48 22 690 00 03

Pn - Pt | 09:30 - 16:00

https://teensnow.monster ma chienne se fait enculer.
busty mom vika and romeo. https://nxxx.me

FSE Holding SA

FSE – pierwsza polska firma, która już dziś wprowadza na rynek elektryczne pojazdy dostawcze. Dołącz do silnego zespołu, doświadczonych specjalistów z największych firm motoryzacyjnych na świecie. FSE od 2013 jest pionierem elektromobilności w Polsce. Dokonaj e-inwestycji, która wzmocni pozycję Polski na motoryzacyjnej mapie świata.

 

Historia.

FSE jest pionierem rozwiązań dla elektromobilności. Spółka wprowadziła na rynek nie tylko rower i skuter elektryczny, ale przede wszystkim stworzyła pierwszy polski w pełni elektryczny samochód osobowy “made in Poland” model FSE 01.

Teraźniejszość.

Wykorzystując nasze atuty:

  1. Zdobyliśmy doświadczenie w projektowaniu i produkcji pojazdu elektrycznego (FSE 01)
  2. Wspólnie z naszymi partnerami i dostawcami posiadamy ponad 300 000 km doświadczeń zebranych podczas jazd, badań i testów, które doprowadziły do finalnej wizji pojazdu.
  3. Nasz zespół posiada ponad 25 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów w największych firmach motoryzacyjnych na świecie, a członkowie zarządu zajmowali kluczowe stanowiska w takich firmach jak: Maserati, FIAT, FORD/MAZDA czy Wielton.

Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu zostaliśmy wybrani w prestiżowym europejskim programie INNOMOTO, co pozwoliło nam zrealizować kolejny duży krok – skonstruować elektryczny samochód dostawczy, którego pierwszy model (FSE M) zaprezentujemy w IV kwartale 2019.

Przyszłość.

Wkrótce rozpoczniemy naszą akcję crowdinvestingową, której celem jest wsparcie wprowadzenia na rynek pierwszych modeli naszego pojazdu do komercyjnego użytku. W pierwszym kwartale 2020 roku zaprezentujemy pozostałe dwa modele naszych pojazdów. W 2020 rozpoczniemy prace nad wdrożeniem do produkcji zupełnie nowego modelu, hybrydowej platformy (z nośnością do 4,2t), która będzie osiągała zasięg ponad 500 km na jednym ładowaniu! Model trafi do seryjnej produkcji w 2021 roku.

Zobacz więcej na: www.fs-e.pl

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

Więcej o polityce prywatności zgodnie z RODO

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-672) przy ul. Pięknej 49.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.
Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Crowd Ventures sp. z o.o. w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych.
Podstawą przetwarzania danych jest usprawiedliwiony cel administratora danych jakim jest marketing bezpośredni.
Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Posiadają Państwo prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zapisania się do usługi Newsletter. Ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się w polityce prywatności: Polityka Prywatności. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować do:

Dane kontaktowe administratora danych:
Crowd Ventures sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-672) przy ul. Pięknej 49, ado@crowdway.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
crowdway@inspektor-danych.info