Kombinat Konopny S.A.

Poznaj jeden z najbardziej ekscytujących segmentów ostatnich lat!

38 minut, to o 7 minut mniej niż trwa szkolna lekcja. Co można zrobić w tym czasie? Przygotować smaczny obiad, przebiec około 7 km lub przesłuchać cały album YES, „Close to the Edge„.

Ostatnia emisja Kombinatu Konopnego wykazała też, że 38 minut to czas, w którym można zebrać 4 200 000 złotych od prywatnych inwestorów z całej Polski! Rekordowa pod wieloma względami emisja akcji odbiła się szerokim echem w mediach – tym samym w spektakularny sposób przetarła inwestycyjne szlaki dla wielu innych konopnych spółek.

Powiadom mnie o starcie

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

Założycielem i prezesem Kombinatu Konopnego jest Maciej Kowalski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych ludzi w branży konopnej w Polsce – człowiek, który od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się tymi roślinami. Jego ideą jest połączenie innowacyjnego ośrodka badawczego z odpowiedzialnie zarządzanym przedsiębiorstwem.

Dzięki dotychczasowym działaniom oraz zastrzykowi finansowemu z pierwszej emisji firma wprowadziła na rynek serię naturalnych suplementów ziołowych, suszu roślinnego oraz paździerzy czy włókien konopnych. Ostatnim wielkim sukcesem Kombinatu jest olejek CBD, który, przez przystępną cenę i wysoką jakość, szturmem podbił serca klientów.

Obecnie głównym i największym wyzwaniem Kombinatu Konopnego jest opracowanie i udoskonalenie technologii, która pozwoli na tworzenie wielofunkcyjnej konopnej tkaniny. Materiału, który zostanie wykorzystany zarówno w branży tekstylnej, jak i tapicerskiej – ten krok pozwoli zdywersyfikować dotychczasowe działania firmy oparte na stale rosnącej popularności branży CBD. Sprawi on także, że będzie ona stanowiła realną konkurencję dla takich gigantów jak amerykański Levi’s.

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.