Mousetrap Games

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Mousetrap Games”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inwestycja w branży gamingowej!

Dwukrotnie wyróżnieni prestiżową nagrodą Big Indie Pitch twórcy gier mobilnych realizować będą strategię, opartą o lata analiz rynku. Maksymalizuje ona szanse na osiągnięcie międzynarodowego sukcesu. Pierwszym krokiem jest ukończenie gier, które już w tym momencie są świetnie oceniane przez graczy.

Zapisz się do alertu inwestora, aby być na bieżąco

Mousetrap Games rozwija obecnie równolegle tytuły w 3 kategoriach gier. Rozgrywka w każdej z nich jest innowacyjna. Strategia działania firmy maksymalizuje szanse na uchwycenie najnowszych trendów rynkowych.

Poprzez wprowadzanie nowych i ekscytujących elementów do swoich gier, budują rozwiązania oparte na obecnych trendach, przesuwając granice doznań w sprawdzonych już modelach. Rynek gier mobilnych notuje nieporównywalne wzrosty, w stosunku do innych branży. Gracze ciągle szukają nowych doświadczeń. Mousetrap Games dzięki swojemu doświadczeniu w analizie rynku świetnie odpowiada na ich potrzeby.

Bądź częścią tego projektu

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

O Mousetrap Games

W pierwszym kwartale 2017 r. twórcy Mousetrap Games zaczęli kreować gry skierowane na polski rynek, by już po kilku miesiącach być w pierwszej dziesiątce największych polskich developerów na rynku mobile.

W 2018 roku, Mousetrap Games wymyśla nowatorską rozgrywkę będącą połączeniem dwóch kategorii gier, które dotychczas nie były łączone – platformowej oraz muzycznejW ten sposób powstaje pierwszy koncept gry Run The Beat, która w lutym 2019 zdobywa międzynarodowe uznanie w świecie ekspertów i graczy mobilnych – pierwsze miejsce w konkursie Big Indie Pitch w Berlinie. Gry, które zdobyły wcześniej tę nagrodę dzisiaj odnoszą międzynarodowe sukcesy (np. Timberman).

Od początku 2020 roku spółka rozpoczyna egzekucję strategii, opartej na data science, do której przekonali się już najwięksi gracze na rynku.

Znakiem rozpoznawczym Mousetrap Games są m.in. unikalne koncepty gier platformowych, które podbijają serca użytkowników i jury międzynarodowych konkursów. Już na początku roku firma wygrywa po raz drugi nagrodę Big Indie Pitch, tym razem w Londynie. Tytułem, który doprowadził do zwycięstwa był Rocat Jumpurr. Jedynie dwie inne firmy w historii konkursu osiągnęły taki sukces.

W lutym bieżącego roku do grona inwestorów Mousetrap Games dołączyła spółka The Knights of Unity – współtwórca jednych z największych przebojów rynku gamingowego: m.in Disco Elysium, Forge of Empires, GWENT: The Witcher Card Game. The Knights of Unity wspierają firmę swoim  know-how i siecią kontaktów. Na efekty tej współpracy nie trzeba będzie długo czekać.

Już niebawem, możesz stać się częścią tego unikalnego projektu i współtworzyć świat, który całkowicie wciąga graczy.

 

Zapisz się do Alertu Inwestora, aby jako pierwszy otrzymać informacje o kampanii.

Zostań jednym z Akcjonariuszy Mousetrap Games!