Wystarczy kilka tysięcy złotych aby stać się udziałowcem nieruchomości bez przejmowania się zbędną administracją. Inwestuj z nami już dziś! Dowiedz się więcej.

Crowdway to najlepsze miejsce do zadebiutowania na rynku nieruchomości w roli inwestora lub zdywersyfikowania kwoty kilku dziesięciu tysięcy na kilka nieruchomości (apartamentów, flipów lub projektów deweloperskich). Nawet stawiający pierwsze kroki inwestorzy dysponujący mniejszym budżetem, będą mogli lokować kapitał. Wystarczy już 10 tysięcy złotych aby stać się udziałowcem apartamentu pod wynajem, pokoju hotelowego, mieszkania, czy budynku komercyjnego. Możesz uczestniczyć w projekcie dewelopera – wybudować, a następnie sprzedać z zyskiem nieruchomość. Będziesz zarabiał z wynajmu nieruchomości, nie ponosząc kosztów ich utrzymania. Przy stosunkowo niedużym zaangażowaniu finansowym osiągniesz zyski przewyższające te z tradycyjnych lokat.

Z przyjmnością podpowiemy, ale to Ty podejmujesz decyzję o tym, jaką sumę w jaki projekt i kiedy chcesz zainwestować.

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

Więcej o polityce prywatności zgodnie z RODO

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-672) przy ul. Pięknej 49.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.
Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Crowd Ventures sp. z o.o. w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych.
Podstawą przetwarzania danych jest usprawiedliwiony cel administratora danych jakim jest marketing bezpośredni.
Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Posiadają Państwo prawo do:

  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  • • wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zapisania się do usługi Newsletter. Ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się w polityce prywatności: Polityka Prywatności. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować do:

Dane kontaktowe administratora danych:
Crowd Ventures sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-672) przy ul. Pięknej 49, [email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]