Nowa inwestycja z rynku e-commerce

Właśnie wystartowała nowa kampania crowdfundingowa. Akardo SA za pośrednictwem swojego sklepu internetowego, sprzedaje buty wykonywane ręcznie przez lokalnych rzemieślników. Do tej pory spółka obsłużyła zamówienia na łączną kwotę ponad 10 000 000 zł, a współpracujący z nią szewcy wyprodukowali ponad 60 000 par butów.

AKARDO to połączenie pasji do butów, profesjonalizmu i szacunku dla pracy rzemieślników, co na temat spółki mówi sam właściciel- Adam Kubarski. Firma zlokalizowana jest w samym sercu szewskiego zagłębia – w Wadowicach. To właśnie tam pracują mistrzowie branży obuwniczej, którzy kontynuując rodzinną tradycję, prowadzą niewielkie zakłady. Akardo SA współpracuje z najlepszymi, oferując doskonałej jakości wyroby w sklepie on-line. W tym momencie spółka współpracuje aż z 7 zakładami szewskimi, a kolejne z nich czekają na możliwość jej podjęcia.

Celami spółki są: stworzenie przestrzeni magazynowej, pozyskanie kapitału obrotowego, uruchomienie męskiej marki premium, utworzenie kolekcji dziecięcej oraz rozbudowa działu projektowego.

Decydując się na inwestycję w Akardo SA, inwestor otrzymuje różne możliwości wyjścia z niej. Przede wszystkim akcje będzie można odsprzedać dowolnej osobie na podstawie umowy cywilno-prawnej. Spółka będzie aktywnie wspierać akcjonariuszy chcących sprzedać lub odkupić akcje.

Firma bierze również pod uwagę możliwość odkupienia akcji od akcjonariuszy w przypadku pojawienia się jednego większego Inwestora. W przypadku wejścia przez Akardo na NewConnect, co planowane jest w latach 2023-2025 powstanie możliwość odsprzedania akcji na giełdzie.

Więcej informacji o kampanii znajdziesz pod adresem: www.crowdway.pl/kampanie