Spotkajmy się na BIVROST Demo Night

Już 5 grudnia BIVROST sp. z o.o., jedna ze spółek, która realizowała kampanię crowdfundingową na naszej platformie, organizuje zamknięte wydarzenie, na którym zaprezentuje rozwiązania będące wynikiem prac R&D w zakresie technologii wirtualnych (VR/AR), immersive media oraz IoT.

Wydarzenie poprowadzi Artur Kurasiński – bloger, ewangelista i influencer technologiczny. Natomiast gościem specjalnym podczas BIVROST Demo Night będzie Anna Wesołowska z Microsoft, która opowie o zastosowaniach technologii mixed reality w biznesie, zbliżającej się premierze Microsoft Hololens 2  oraz zmianach jakie Microsoft wprowadził nie tylko w specyfikacji produktu, ale przede wszystkim w modelu biznesowym.

“Świat nowych technologii się zmienia, zmienia się też BIVROST” – to hasło, pod którym inżynierowie spółki zapraszają do świata fizycznych i cyfrowych projektów. Chcieliby oni, swoje koncepcje oraz produkty skonfrontować z klientami, inwestorami oraz interesariuszami.

Podczas pierwszej edycji BIVROST Demo Day, spółka zaprezentowała prototyp technologii streamingu wideo do wirtualnej rzeczywistości. Aktualnie BIVROST posiada własne centrum B+R, a doświadczenie i praktyki zebrane od Doliny Krzemowej po Tajwan, przekuwa na zdolność operacyjną w takich branżach, jak: IoT, automotive, MarTech, e-sport czy klasyczne media i transmisje live.


Spotkajmy się na BIVROST Demo Night, 5 grudnia w Forcie Sokolnickiego w Warszawie.

Nasz zespół skorzysta z zaproszenia i pojawi się podczas tego wydarzenia. W imieniu spółki zapraszamy również inwestorów korzystających z naszej platformy.

Uczestnictwo w wydarzeniu prosimy potwierdzić do 26 listopada pod mailem: alina.jaworska@bivrost360.com

Zastrzegamy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *