Dlaczego Crowdway?

Wspieramy projekty na różnych etapach rozwoju

Crowdway pomaga w pozyskaniu kapitału dla projektów i firm o różnej skali, w tym seed i early-stage, biznesom w fazie fast growing, czy projektów pożytecznych dla społeczności, a wkrótce także umożliwi inwestycje w projekty na rynku nieruchomości. Wspieramy spółki także w przeprowadzeniu oferty prywatnej, a kampania na Crowdway może pomóc Twojej firmie w pozyskaniu inwestora strategicznego lub Venture Capital.

Szybciej i bez kredytów

Dzięki kampanii na Crowdway możesz pozyskać środki na rozwój Twojego biznesu – bez obciążeń kredytowych i wysiłku wkładanego w kolejne spotkania z potencjalnymi inwestorami.

Wypromujesz swój biznes

Kampania na Crowdway pomoże Ci osiągnąć rozgłos dla Twojego biznesu, zwiększyć świadomość marki, zaprezentować Twoje produkty lub usługi. Projekty promujemy m.in. w: serwisie Crowdway.pl, Newsletterze do inwestorów, mediach i kanałach social media. Zobacz, jakie media piszą o naszych kampaniach

Zbudujesz silną grupę ambasadorów swojego projektu

Equity crowdfunding to nie tylko możliwość pozyskania środków na rozwój Twojego biznesu. Inwestorzy, których masz szansę pozyskać, to jednocześnie grupa ambasadorów Twojej marki, gotowych by wspierać jej rozwój i promować ją wśród klientów. Nie ma lepszych ambasadorów marki, niż inwestorzy wierzący w Twój projekt.

Jesteśmy skuteczni

Łączymy obiecujące spółki z rosnącą grupą inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Pomogliśmy przedsiębiorcom pozyskać środki na łączną kwotę ponad 9 mln zł, a zebrane kwoty pozwoliły im rozwinąć skrzydła. Zobacz historię sukcesów.

Minimum formalności

Nasze doświadczenie i znajomość rynku kapitałowego pozwoliły nam uprościć wszystkie formalności do minimum. Sprawnie i profesjonalnie przeprowadzimy Twoją firmę przez cały proces. Zobacz jak pozyskać kapitał

Jesteśmy elastyczni

Wspieramy w pozyskaniu kapitału na rozwój zarówno spółek z o.o., jak i spółek akcyjnych, a przebieg kampanii dostosowujemy do przepisów wiążących dany rodzaj spółki. Zobacz historię sukcesów.

Skorzystaj z bazy wiedzy

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw w ich rozwoju. Na naszym Blogu podpowiadamy, jak pozyskiwać środki i popularyzujemy wiedzę o crowdfundingu. Ciekawe opinie, analizy i porady ekspertów prześlemy na Twoją skrzynkę email. Zapisz się na newsletter Akademia Inwestora

rekomendacje spółek Rekomendacje spółek

Zespół Crowdway to profesjonaliści i pasjonaci. Crowdway zajęło się trzecią emisją akcji Pora na Pola prowadzoną w tym modelu, dlatego moje wymagania były bardzo wysokie. Wiedziałem czego mogę oczekiwać i co jest ważne w przeprowadzaniu emisji crowdfundingowej. Współpraca przebiegała wzorowo. Crowdway wsparł Pora na Pola zarówno w przygotowaniu strategicznym jak i w egzekucji planu. Szczególnie podobało mi się doskonałe zarządzanie harmonogramem działań, dzięki czemu czułem, że każdy punkt harmonogramu jest monitorowany i pod kontrolą.
Adrian Piwko, Pora na Pola