Korzyści

Zyskujesz i oszczędzasz

Inwestujesz bezpośrednio w perspektywiczne projekty, unikając kosztów prowizji pośredników. Możesz zarobić dzięki wzrostowi ich wartości oraz zyskać na dywidendzie. Poznaj historie sukcesów.

Kreujesz rzeczywistość

Promujemy projekty, w które sami jesteśmy gotowi zainwestować. Starannie wybieramy przedsięwzięcia, które mają realne szanse na rozwój, a jednocześnie mogą zmienić naszą przyszłość. Masz wpływ na kierunek rozwoju projektu, w który inwestujesz. Zobacz projekty

Inwestycje dopasowane do Twoich potrzeb

Minimalna wartość zaangażowania w projekt wynosi nawet 100 zł. Ty samodzielnie wybierasz projekty, w których widzisz największy potencjał.

Dywersyfikujesz portfel inwestycji

Dzięki stosunkowo małym kwotom potrzebnym do inwestycji crowdfundingowych, możesz zbudować zrównoważony portfel projektów i dywersyfikować ryzyko inwestycyjne.

Transparentność inwestycji

Uczestniczysz w przemyślanym i pozbawionym zbędnych formalności procesie. Jednocześnie w przypadku, gdyby kampania nie osiągnęła wyznaczonej wartości, otrzymasz zwrot wpłaconych środków.

Nic Cię nie ominie

Budujemy społeczność świadomych inwestorów. Ciekawe opinie, analizy i porady ekspertów prześlemy na Twoją skrzynkę email.

Crowdway promuje obiecujące, zweryfikowane projekty, jednak musisz pamiętać, że zawsze inwestycje wiążą się z ryzykiem finansowym, a ostateczną decyzję podejmujesz samodzielnie. Zobacz Politykę Bezpieczeństwa