Jak pozyskać kapitał?

Poznaj nas

Jeśli chcesz się przekonać, jak Crowdway może pomóc Ci w rozwoju biznesu, przeczytaj o sukcesach projektów, które wspieraliśmy. Porady na temat crowdfundingu udziałowego znajdziesz na naszym Blogu. Zobacz historie sukcesów

Pokaż nam swój projekt

Już wiesz, że kampania na Crowdway to rozwiązanie dla Ciebie? Świetnie! Opowiedz nam o swoim projekcie. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Napisz do nas

Określ parametry kampanii

Zdecyduj, ile kapitału potrzebujesz, ile udziałów przekażesz inwestorom i jaki rodzaj ewentualnego wyjścia ze spółki zaproponujesz. Możesz liczyć na wsparcie naszych doradców.

Przygotujemy Twoją kampanię

Pomożemy Ci stworzyć profesjonalny dokument informacyjny i zaplanować wszystkie prawne i finansowe aspekty kampanii crowdfundingowej, ustalimy strategię promocji i komunikacji z inwestorami.

Ruszamy z kampanią

Przed rozpoczęciem zbiórki, rozpoczniemy kampanię, w której wykorzystamy cały pakiet narzędzi promocji Twojego projektu, które pozwolą Ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych inwestorów. We współpracy z naszymi Partnerami, pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności i zbudować model komunikacji z inwestorami po zakończeniu kampanii.

Zrealizuj projekt

Odbierz zebrane środki i rozwiń swoją spółkę. Utrzymuj relacje z inwestorami i informuj nas o swoich sukcesach.

Gotowy do działania?

Zgłoś swój projekt! Napisz do nas