O Crowdway

O Nas

Crowdway to lider wśród platfom crowdfundingu inwestycyjnego (crowdinvestingu) w Polsce. Pomogliśmy przeprowadzić ponad 50 kampanii na prawie 100 mln złotych, w tym 21 na kwotę 1 mln euro (kwota górnego limitu).

Crowdway jest laureatem konkursu Złote Spinacze 2020 w kategorii „PR finansowy i relacje inwestorskie”, zostaliśmy nagrodzeni srebrnym spinaczem w tej samej kategorii podczas gali Złote Spinacze 2021.  Jesteśmy dumnym członkiem europejskiego stowarzyszenia Eurocrowd oraz członkiem Związku Przedsiębiostrw Finansowych w Polsce.

W czym się specjalizujemy?

Promujemy kampanie crowdfundingu udziałowego spółek szybkiego wzrostu i startupów z wielu różnych branż.

Wyróżniamy się indywidualnym podejście do każdego Emitenta (spółki), dostosowując się do jego potrzeb i możliwości. Model naszej pracy można porównać do agencji konsultingowo-wykonawczej, gdzie ostatnie słowo ma społka. Naszym zadaniem jest identyfikacja głównych punktów komunikacyjnych i przedstawienie potencjału spółki do rozwoju w jak najbardziej zrozumiały i przystępny sposób dla docelowej grupy inwestorów. Jeśli zobaczymy potencjał w Twojej spółce, przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę na miarę Twoich potrzeb.

W naszych szeregach znajdują się specjaliści w zakresie finansów, prawa, marketingu, Public Relations, Social Media & Performance oraz IT. Nad każdym projektem pieczę trzyma dedykowany Project Manager, a w sprawach strategicznych kadra zarządcza Crowdway. Śmiało możemy nazwać się zespołem ekspertów.

Poznajmy się!

Masz do nas pytania – jesteśmy do dyspozycji: kontakt@crowdway.pl

Zaufali nam m.in.: