Jak inwestować?

Jak zainwestować?

Poznaj projekty

Odwiedź stronę www.crowdway.pl/kampanie i zapoznaj się z aktualnymi projektami.

Decyzja

Przejrzyj dokładnie stronę danej kampanii. Poczytaj o szansach, ale także ryzykach wynikających z zakupu akcji w tym utraty zainwestowanych środków. Zobacz, jakie perspektywy stoją przed samą spółką czy rynkiem, na którym działa. Jeśli jesteś zdecydowany dołączyć do współwłaścicieli danej spółki, to przejdź do zakupu. Pamiętaj, że czas trwania kampanii jest limitowany (zegar wskazuje liczbę dni pozostałych do zakończenia). Niektóre kampanie kończą się przed czasem, jeśli zbiorą 100% kwoty celu.

Proces zakupu akcji

Zdecyduj, w jakiej spółce chcesz zakupić akcje. Przejdź do sekcji “Pakiety” i wybierz odpowiedni dla siebie. Następnie kliknij przycisk “Kup akcje”. Wybierz liczbę akcji, którą chcesz nabyć. W kolejnym kroku podaj swoje dane osobowe. Następnie dokonaj płatności (w zależności od kampanii płatność przy użyciu operatora TPay lub przelewem tradycyjnym). Ostatni krok to potwierdzenie zapisu profilem zaufanym, podpisem kwalifikowanym lub odręcznym. Instrukcję otrzymasz mailem – to bardzo proste.

Zostałeś inwestorem!

 Po opłaceniu akcji i potwierdzeniu zapisu otrzymasz mailowo odpowiednie informacje. Tym samym zostałeś współwłaścicielem danej spółki. Pamiętaj, że formalnie nastąpi to po podwyższeniu kapitału w KRS, o czym poinformuje Cię spółka. Po zakończeniu kampanii otrzymasz także benefity przypisane do zakupionego pakietu.

Krok po kroku jak zostać inwestorem

1.

Wejdź na stronę
odpowiedniej kampanii

2.

Wybierz pakiet

3.

Kliknij przycisk
”Kup akcje”

4.

Wybierz liczbę akcji
i kliknij “Dalej”

5.

Wypełnij formularz
danych osobowych
i kliknij “Zainwestuj”

6.

Opłać akcje, następnie prześlij potwierdzenie zapisu profilem zaufanym

Bądź na bieżąco! Zapisując się do Alertu Inwestora masz pewność, że nie przegapisz żadnej kampanii.