Intenson S.A.

Dołącz do pionierów polskiej branży superfoods!

Intenson to foodtech specjalizujący się w produkcji i sprzedaży superfoods i suplementów diety w Europie. Wyróżnia nas silny, dynamiczny rozwój własnego e-commerce oraz mocny eksport zagraniczny. Jesteśmy skupieni na promocji marki własnej. Naszą misją jest szerzenie dostępu do zdrowej żywności i innowacyjnych produktów spożywczych. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych z certyfikatami potwierdzającymi naszą wysoką jakość: IFS, BIO, SMETA oraz wdrożony standard AOECS dla produktów bezglutenowych. Posiadamy rozbudowaną bazę lojalnych klientów, którzy przywiązani są nie tylko do wartości, jakie reprezentuje nasza marka, ale też do wysokiej jakości produktów. Tworzymy je we współpracy z doświadczonymi dietetykami, naukowcami i technologami żywności.

Powiadom mnie o starcie

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

Źródło: Spółka

Co nas wyróżnia

10 lat doświadczenia na rynku procentuje szeroką dystrybucją naszych produktów w różnych kanałach, od e-commerce, przez dyskonty, po supermarkety, a to przełożyło się na przychody na poziomie 28 mln w 2020 r*. Dane z pierwszego półrocza 2021 roku względem analogicznego okresu 2020 roku także napawają optymizmem. W tym czasie odnotowaliśmy szybki wzrost sprzedaży w kanale e-commerce, wynoszący aż 270%. Tym, co także wyróżnia nas na tle konkurencji, jest też własny dział R&D (research and development – badania i rozwój). To m.in. on odpowiada za nasze nowoczesne podejście do produkcji i dystrybucji naszych produktów. Nie bez znaczenia pozostają także nasze innowacyjne formulacje i kategorie produktowe.

*zgodnie z nieaudytowanym sprawozdaniem finansowym Spółki za 2020 rok

Nasza oferta

Posiadamy ustabilizowaną pozycję na rynku – działamy od 2011 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy we własnym sklepie internetowym, jednak po krótkim czasie nasze produkty dostały się̨ do szerszej dystrybucji.

W ofercie nasza marka posiada szeroką gamę produktów z kategorii superfoods i suplementów diety. Odpowiadamy na oczekiwania klientów poszukujących nie tylko zdrowych zamienników dla wielu tradycyjnych składników diety, ale i wyrobów o określonej specyfice. W naszej ofercie nie brak produktów m.in. dla sportowców, osób o szczególnych wymaganiach żywieniowych, poszukujących zdrowych, gotowych przekąsek, a także wszystkich, którym zależy na uczynieniu swojej diety nie tylko zdrowszą, ale też bardziej świadomą, przemyślaną i zbilansowaną. Dlatego też oferujemy naszym klientom zdrowe alternatyw dla cukru, takie jak: erytytol, ksylitol, stevię. Ponadto dostarczamy także różnego rodzaju oleje – (jesteśmy liderem w przypadku oleju kokosowego) i suplementy diety, jak: witaminy, kolageny, eliksiry (mieszanki superfoods do shake’ów).

Nasze Cele

Naszym celem jest stały rozwój potencjału marki. Chcemy nawiązywać nowe współprace i stale poszerzać grono naszych klientów. Dodatkowo naszym celem jest zbudowanie świadomej społeczności wokół produktów Intenson, a także promowanie zdrowego stylu życia – bezpośrednio wiążącego się z oferowanymi przez nas superfoods i suplementami diety.

Alert Inwestora

Zapisz się, aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

Dyskusja


Dyskusja