100% celu w kampanii Las Vegan’s SA!

Las Vegan’s SA pozyskało w ramach kampanii crowdfundingowej 999 999 zł na wprowadzenie na rynek wegańskiej czekolady. Osiągniety cel pozwoli na wdrożenie i promocję marki, poszerzenie oferty czekolad i produktów wegańskich oraz wprowadzenie rozwiązań ekologicznych w zakresie pakowania.

 Las Vegan’s to polska marka w 100% wegańskiej czekolady, opartej na produkcji rzemieślniczej, a projekt tworzony jest w zespole pasjonatów, posiadających ponad 11-letnie doświadczenie w branży czekoladowej. W ofercie marki mają pojawić się m.in. tabliczki wegańskiej czekolady w kartonowych kopertach wykonanych z surowca wytwarzanego z udziałem makulatury, czy owoce, orzechy, migdały i ziarno kakao w wegańskiej czekoladzie. Przy czym kartonowe torebki będą wykonane z surowca wytwarzanego z udziałem makulatury.

W zakończoną 5 dni przed planowaną datą kampanię zainwestowało ponad 350 osób, które łącznie objęły 333 333 akcji spółki. Inwestorzy mogli wybierać spośród 7 pakietów, przy czym najniższy z nich rozpoczynał się już od kwoty 99 zł. W benefitach inwestorskich znalazły się m.in. limitowane edycje plakatu kolekcjonerskiego Las Vegan’s, personalizowane czekolady, karty rabatowe i vouchery na warsztaty czekoladowe.

Serdecznie gratulujemy oraz życzmy dalszych sukcesów spółce i inwestorom!