Crowdway członkiem Partnerskich Klubów Biznesu

Crowdway i Partnerskie Kluby Biznesu rozpoczęły współpracę.

Emitenci promowani przez naszą platformę w środy biorą udział w live’ach, które członkom PKB przybliżają model biznesowy i trwające kampanie crowdfundingowe.

Więcej o Partnerskich Klubach Biznesu:

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja biznesowa, której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i w 19 krajach na całym świecie. Klub swoją ofertę kieruje do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających wsparcia finansowego na swoją działalność.

Siłę organizacji stanowią ludzie – przedsiębiorcy, klubowicze i partnerzy, ich doświadczenie oraz praktyczna wiedza oraz kontakty biznesowe budowane latami. Posiadają lokalnych koordynatorów, którzy wspierają kontakty między stronami na każdym etapie współpracy. Wspierają także klubowiczów w wyszukiwaniu nowych partnerów biznesowych pod konkretne oczekiwania i potrzeby. Najważniejszy dla PKB jest interes klubowiczów oraz to, żeby nawiązane kontakty przekładały się na jak największą ilość kontraktów biznesowych.