Jeden Ślad sp. z o.o.

Spółka JedenŚlad przeprowadzała zbiórkę poprzez naszą platformę w roku 2017 podczas której zebrała 900 000 zł. Wypożyczalnia skuterów elektrycznych na minuty zebrane środki planowała przeznaczyć na realizację celów biznesowych i rozwinięcie produktu.

Pozyskanie inwestorów na platformie Crowdway wpłynęło na kilka obszarów. Jednym ze skutków kampanii było wzmocnienie świadomości marki JedenŚlad w mediach, co wpłynęło na pozyskanie dużego inwestora strategicznego w spółce.  Spółka przeznaczyła zebrane środki na zakup nowych pojazdów, sfinansowanie wkładu własnego do dalszego finansowania oraz rozwoju oprogramowania.

Aktualnie wypożyczalnia działa w 6 miastach w Polsce i posiada 450 skuterów. Liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 30 000. JedenŚlad współpracuje z takimi markami jak Amrest, Pyszne.pl, KFC, Poczta Polska czy UberEats.

Spółka nie zatrzymuje swoich działań i pragnie rozwijać się jeszcze bardziej. Szczególnie zależy jej na postępach w obszarze infrastruktury. Dąży do tego poprzez prace R&D i złożone wnioski dotacyjne. Pragnie również wzmocnić swoją aplikację mobilną, a szczególnie wdraża rozwiązania w zakresie stref parkowania skuterów. Kolejnym elementem rozwoju jest wprowadzenie nowych rodzajów pojazdów do segmentu B2B , takich jak skutery cargo i rowery elektryczne.

Przedsiębiorstwo planuje dalszy rozwój poprzez skalowanie floty, zwiększenie ilości pojazdów we flocie B2C i B2B, współpracę i oferowanie usług na styku B2C i B2B. W sezonie 2019 Spółka planuje rozpocząć działania na rynkach zagranicznych.  

Efekty inwestycji naszych inwestorów można śledzić www.jedenslad.pl czy na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *